Oferta

Prace na sprzedaż

Malarstwo, grafika i rysunki - wszystkie moje prace, a wśród nich na sprzedaż wraz z ceną i szczegółami można obejrzeć pod hasłem TWÓRCZOŚĆ.

Zajęcia plastyczne

Prowadzę zajęcie z dziećmi i dorosłymi, indywidualne i w grupach z różnych dziedzin sztuki połączone z wprowadzaniem terminów z historii sztuki i aktualnych wydarzeń artystycznych. Przygotowanie do egzaminów do szkół artystycznych - rysunek studyjny, malarstwo sztalugowe. Cena za 60 minut / osoba w zakresie 35-50 pln w zalezności od liczebności grupy. Zajęcia odbywają się w mojej pracowni, zapewniam materiały plastyczne.

Warsztaty tematyczne

Organizuję warsztaty z technik graficznych, rysunkowych i malarskich w formule otwartej dla grup celowych oraz na zlecenie instytucji. Program najczęściej obejmuje prelekcje na temat technik artystycznych, praktyczne wprowadzenie do warsztatu wraz z wykonaniem własnej pracy, która należy do autora.

Projekty na zamówienie

Wykonuję różnego typu zlecenia bazujące na ręcznie wykonanych elementach graficznych takie jak ilustracje, okładki książek i płyt, loga, etykiety czy wizytówki. Wszędzie tam gdzie jest dobrze widziana oryginalność chętnie się zaangażuję.

Podnajem prasy drukarskiej

Udostępniam odpłatnie dużą prasę drukarską do odbijania grafik druku wypukłego (linorytów, drzeworytów) i wklęsłego (sucha igła) i wszelkie materiały potrzebne do odbijania. Cena 40 zł za 1 godz. ( W cenie materiały)

Inne

Jestem otwarta na nowe doświadczenia i realizacje związane ze sztukami pięknymi i warsztatem plastycznym. Mam doświadczenie w organizacji wystaw i przedsięwzięć artystycznych, aranżacji wnętrz, pośrednictwie w sprzedaży sztuki.